Omiń nawigację

Kariera

Nasi ludzie i produkty zmieniają otaczający nas świat.

Pracujemy nad wymagającymi i złożonymi problemami technicznymi i naukowymi w różnych dziedzinach, od silników odrzutowych i turbin wiatrowych do chirurgii szczękowej i mózgu.

Procesowanie zamówień i wsparcie administracyjne (Order processing and Administrative Support)

Poszukujemy proaktywnego i energicznego nowego członka zespołu, który pomoże nam w przetwarzaniu zamówień i obowiązkach administracyjnych i który jest w stanie wykonać wiele zadań. Jeśli jesteś ekspertem w kontaktach z klientami i zarządzaniu Sage Line 1000, nie wahaj się aplikować przez ten link poniżej!

Procesowanie zamówień i wsparcie administracyjne (workday)

Wyróżnij się

Pracując w Renishaw masz możliwość wyróżnienia się w międzynarodowej firmie, która wspiera innowacje i rozwój osobisty. Rozpocznij tutaj swe poszukiwania.

Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości pracy w firmie Renishaw, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: hr.emea@renishaw.com

Kierownika ds. kluczowych klientów (Key Account Manager)

Jeśli jesteś mistrzem w osiąganiu celów sprzedażowych i chcesz rozwijać biznes, doradzać w zakresie kontroli procesów i realizować kluczowe projekty, jest to świetna okazja, aby się temu przyjrzeć. Poszukujemy kogoś z silną orientacją handlową i doświadczeniem w B2B. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, nie wahaj się aplikować na tę ofertę pracy, klikając poniższy link:

Kierownika ds. kluczowych klientów (workday)