Omiń nawigację

Nowy system szyn QuickLoad™ zwiększa prędkość, przepustowość i dokładność pomiarów części

czwartek, 14 lutego 2019 r.

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu systemu szyn QuickLoad™ do rodziny mocowań dla techniki pomiarowej. System szyn QuickLoad jest przeznaczony do stosowania na maszynach współrzędnościowych. Zapewnia bezpieczną pozycję roboczą w połączeniu z płytami bazowymi QuickLoad, które mocuje się do szyny po obu stronach za pomocą magnesów szybkiego zwalniania i kołków ustalających. Wymienność szyn i płyt pozwala na maksymalne wykorzystanie zdolności do szybkiego sprawdzania i zwalniania części.

System szyn QuickLoad łączy rodzinę istniejących produktów QuickLoad, w tym rodzinę kątowników do szybkiego pozycjonowania (QLC) do zastosowań optycznych, który celem jest uproszczenie, przyspieszenie i bezbłędne mocowanie. Płyty QuickLoad bazują na wiodących w branży aluminiowych płytach bazowych z anodowaną twardą powłoką, z oznakowaniem alfanumerycznym i gwintami M6, M4, M8 i ¼-20 dostępnymi na życzenie. Dzięki bogatej gamie znakowanych, modułowych elementów, oprogramowaniu FixtureBuilder i etykietkom alfanumerycznym użytkownik może za każdym razem ustawiać części w ten sam sposób. System szyn QuickLoad zapewnia szybkość, łatwość użycia i powtarzalność, dzięki czemu użytkownik może ustawiać części do kontroli na wielu płytach i załadować je na szynę w celu zmaksymalizowania przepustowości.

Więcej informacji na temat systemu szyn QuickLoad można znaleźć w witrynie internetowej pod adresem www.renishaw.pl/quickloadrail

Wyświetl film

Pliki do pobrania

Więcej zdjęć, filmów wideo oraz informacji na temat firmy Renishaw i jej produktów można znaleźć w centrum multimedialnym.