Omiń nawigację

Przyrządy pomiarowe do kontroli procesu w miejscu produkcji

Operator w firmie Kishan Auto używa uniwersalnego sprawdzianu produkcyjnego Equator

Jakość ma dla nas krytyczne znaczenie, przez cały czas dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić 100% jakości, a także poprawić efektywność i przekazać te oszczędności klientowi. System Equator wprowadził nas na inny poziom.

Kishan Auto (Indie)

Equator™ 500 — inteligentna kontrola procesu dla większych przedmiotów

Sprawdzian produkcyjny Equator™ 500 ma przestrzeń roboczą o średnicy 500 mm i wysokości 400 mm, zachowuje dokładność pomiarów w zakresie od 5°C do 50°C przy dowolnej szybkości zmian temperatury; umożliwia też skanowanie z prędkością przekraczającą 200 mm/s.

W skład opcji systemu Equator™ 500 wchodzi oprogramowanie IPC, które umożliwia stałe monitorowanie i automatyczne dostosowywanie procesu obróbki, w celu utrzymania kontrolowanych wymiarów w zadanym polu tolerancji.

Jak zbudować zautomatyzowane gniazdo produkcyjne CNC

Do korzyści wynikających z zastosowania zautomatyzowanego procesu produkcyjnego n należą niższe koszty pracy, co oznacza, że wykwalifikowany personel można przesunąć do wykonywania innych zadań produkcyjnych. Drugą zaletą jest praca bez nadzoru, dzięki czemu maszyny mogą pracować przez noc, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki uniwersalnemu sprawdzianowi produkcyjnemu Equator producenci mogą zautomatyzować aktualizacje procesu, aby automatycznie kompensować wszelkie zmienności wydajności obrabiarki.