Omiń nawigację

Renishaw

Jesteśmy globalną firmą ze specjalistycznymi umiejętnościami w dziedzinie metrologii, sterowania ruchem, systemów medycznych, spektroskopii i produkcji. Dowiedz się więcej

Empire Cycles: rower wyprodukowany w technologii druku 3D

Jako jedyny w Wielkiej Brytanii producent maszyn do wytwarzania przyrostowego na bazie metalu, we współpracy z wiodącą brytyjską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją rowerów, wyprodukowaliśmy pierwszą na świecie metalową ramę rowerową w technologii druku 3D.

Dowiedz się więcej!

Sklep internetowy

Kupuj części Renishaw lub poproś o ich wycenę przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Przeglądaj coraz większą gamę produktów Renishaw dostępnych online, w tym trzpienie pomiarowe, akcesoria do maszyn współrzędnościowych (CMM), zamocowania, akcesoria do sond obrabiarkowych, laserowe produkty kalibracyjne i laserowe przetworniki położenia.

Kup teraz

SPRINT™

System SPRINT to otwierająca nowe możliwości stykowa technologia skanowania umożliwiające kontrolowanie procesu skrawania na obrabiarce

  • Szybkie pomiary
  • Precyzyjne pomiary odchyłek w 3D
  • Unikalne możliwości i zastosowania

Jeszcze szybciej. Już teraz.

Przetworniki przyrostowe ATOM™

ATOM jest pierwszym na świecie miniaturowym przetwornikiem, w którym zastosowano filtrujący układ optyczny, i który oferuje:

  • miniaturową głowicę
  • najlepszą w swojej klasie odporność na zabrudzenia
  • stabilność sygnału
  • szybkie i niezawodne działanie

Dowiedz się więcej!

Nasza firma

Kim jesteśmy

Firma Renishaw jest jedną z wiodących w świecie firm o profilu technicznym i naukowym, mającą doświadczenie w zakresie precyzyjnych pomiarów i systemów medycznych.

Dowiedz się więcej

Pracuj z nami

Oferujemy różne stanowiska w działach technicznych i handlowych.

Znajdź pracę

Inwestorzy

Dowiedz się więcej o naszej firmie, wynikach finansowych i strategii na przyszłość.

Dowiedz się więcej!