Omiń nawigację

Rozwiązania do wytwarzania przyrostowego

Rozpoczęcie wytwarzania przyrostowego przy użyciu metalu

Dla nas bardzo ważne było, że współpracowaliśmy z firmą zajmującą się mechaniką precyzyjną, która rozumiała aspekty produkcji, a nie z firmą zajmującą się drukiem 3D, która produkuje tylko drukarki. A różnica polega na tym, jak te drukarki pracują u nas.

3D Metalforge (Singapur)

RenAM 500Q: System wytwarzania przyrostowego firmy Renishaw z czterema laserami o wysokiej wydajności

RenAM 500Q to wielolaserowy system wytwarzania przyrostowego (AM) firmy Renishaw. Jest wyposażony w cztery lasery o mocy 500 W, z których każdy ma jednocześnie dostęp do całej powierzchni proszku. RenAM 500Q charakteryzuje się dużą prędkością produkcji, przyczyniając się w znaczący sposób do zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów jednostkowych części.

Oprogramowanie do przygotowywania procesu produkcji QuantAM

Oprogramowanie QuantAM jest przeznaczone do obsługi platform AM firmy Renishaw, zapewniając ściślejszą integracją z oprogramowaniem sterującym maszyną oraz możliwość dokładnego i szybkiego przeglądu wszystkich plików produktu do systemów AM firmy Renishaw, w tym plików utworzonych w pakietach oprogramowania firm trzecich, łącznie z plikami eksportu CAD w postaci danych .STL.

Kompleksowa produkcja AM w firmie Atherton Bikes

Będąc wiodącą firmą w branży metrologicznej, możemy pomóc klientom w opracowaniu kompleksowego rozwiązania, począwszy od przygotowania modelu, przez obróbkę i przetwarzanie końcowe, aż do dostarczenia przedmiotu o przeznaczeniu końcowym. Nowa gama rowerów Atherton Bikes jest produkowana z rurek z włókna węglowego oraz końcówek produkowanych na wielolaserowym systemie wytwarzania przyrostowego (AM) przy użyciu metalu RenAM 500Q o wysokiej wydajności.

QuantAM Dental

Dedykowane oprogramowanie do przygotowania plików do wytwarzania przyrostowego przy użyciu metalu do koron, mostów i częściowych, zdejmowanych protez dentystycznych (RPD)

Technologia wytwarzania przyrostowego przy użyciu metalu (znana również jako selektywne stapianie laserowe lub drukowanie 3D przy użyciu metalu) staje się coraz bardziej powszechna w laboratoriach dentystycznych CAD/CAM, co sprawia, że efektywność procesu staje się coraz ważniejsza.