Omiń nawigację

Systemy sond i pomiarowe do zautomatyzowanej obróbki

Sonda RMP60 firmy Renishaw — kontrola wymiarów gotowego koła zębatego po usunięciu zadziorów

Sonda RMP60 firmy Renishaw sprawdza się bardzo dobrze. Wykorzystując oprogramowanie Flexmill mogliśmy napisać pełny program do usuwania zadziorów do każdego produkowanego przez nas koła zębatego.

Katsa Oy (Finlandia)

Technologia RENGAGE™

W rodzinie sond obrabiarkowych RENGAGE połączono doskonałe parametry pomiarowe, submikronową powtarzalność, a także precyzyjną technologię krzemowego czujnika tensometrycznego z ultraminiaturowym układem elektronicznym w celu zapewnienia wysokiej wydajności pomiarowej.

Przyspiesz pomiary na obrabiarce przy użyciu technologii SupaTouch

Technologia SupaTouch w inteligentny sposób optymalizuje czas cyklu pomiarowego obrabiarek, w celu maksymalizacji wydajności, oszczędności czasu, kosztów i liczby braków.

Bezdotykowy system do ustawiania narzędzi NC4+ Blue do pomiarów narzędzi na obrabiarce


NC4+ Blue firmy Renishaw to pierwszy w branży bezdotykowy system ustawiania narzędzi, w którym wykorzystano technologię niebieskiego lasera (zgłoszenie patentowe) oraz ulepszony układ optyczny. System wprowadza znaczącą poprawę dokładności pomiarów narzędzi, umożliwiając dokładniejszą i wydajniejszą obróbkę podzespołów na obrabiarkach CNC.

Aplikacje obrabiarkowe

W firmie Renishaw opracowano gamę aplikacji obrabiarkowych do zainstalowania w obrabiarce i w smartfonie, które ułatwiają instalację, konfigurację, korzystanie i serwisowanie produkowanych przez nas systemów.