Omiń nawigację

TCR20 i TCR20-R

Magazynki do modułów do użycia z systemem PH20 umożliwiają szybką i powtarzalną wymianę narzędzi i korekcję końcówek pomiarowych.

Magazynek TCR20 służy do bezpiecznego przechowywania modułów, zapewnia szybką automatyczną wymianę, oraz zabezpiecza moduły przed ewentualnym zanieczyszczeniem, które może występować przy maszynie pomiarowej.

Magazynek TCR20 może przechowywać wszystkie rodzaje modułów do sondy TP20 używane z systemem PH20. Można go użyć do obsługi różnych kombinacji trzpień pomiarowy/moduł.

Wbudowany w środkowej części magazynka wzorzec kalibracyjny do końcówek służy do wykonywania procedury korekcji zamocowania końcówki pomiarowej.Korekcja zamocowania końcówki pomiarowej jest kluczowym czynnikiem do osiągnięcia najwyższej dokładności wymaganej w pewnych zastosowaniach. Umożliwia kompensację wszelkich odchyleń po wymianie narzędzia, pozwalając na utrzymanie wyjątkowego poziomu dokładności głowicy PH20.

Dostępne są dwie opcje optymalizacji instalacji do różnych zastosowań: magazynek TCR20 montowany na nóżkach i nowa wersja — magazynek TCR20-R montowany na szynie.

TCR20
TCR20-R

Dane techniczne TCR20

Szerokość

200 mm

Głębokość

57 mm

Średnica podstawy

50 mm
 

Przedłużona gwarancja

W ciągu 3 pierwszych miesięcy użytkowania dostępna jest 3-letnia gwarancja dla nowej maszyny współrzędnościowej. Skontaktuj się ze swoim dostawcą.