Omiń nawigację

Wiadomości o sondach i oprogramowaniu do obrabiarek

Wiadomości o najnowszych produktach firmy Renishaw z dziedziny obrabiarek, analizy przypadków i artykuły techniczne.

Ostatnie artykuły

 • APCA-45

  APC Sonda APCA-45 jest przeznaczona do pracy w najtrudniejszych warunkach obróbki, jakie występują w tokarkach i wielozadaniowych centrach obróbkowych. Jest to wytrzymałe, niezawodne i zautomatyzowane rozwiązanie do ustawiania szerokiej gamy narzędzi, takich jak noże tokarskie, frezy do rowkowania, gwintowania i narzędzia do wytaczania.

 • Renishaw wprowadza zaawansowany system pomiarowy do szlifierek CNC

  MP250 strain gauge probing system used on grinding machines Renishaw, wiodący w świecie producent technologii pomiarowych, przedstawi kolejną generację tensometrycznego systemu pomiarowego MP250 do szlifierek GrindTec 2018 w Niemczech (od 14. do 17. marca, hala 8, stoisko 8101).

 • System SPRINT™ z funkcją SupaScan — nowa technologia skanowania stykowego do zastosowań obrabiarkowych firmy Renishaw

  SPRINT™ measurement of surface plane variation Renishaw, wiodący w świecie producent technologii pomiarowych, przedstawi nowe rozwiązanie techniczne z wielokrotnie nagradzanej rodziny produktów SPRINT do skanowania na obrabiarkach na targach EMO Hannover 2017 w Niemczech (od 18. do 23. września, hala 6, stoisko B46).

 • Firma Renishaw wprowadza pakiet Inspection Plus wraz z modułem optymalizacji SupaTouch — inteligentna prędkość

  Inspection Plus with SupaTouch Firma Renishaw, lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pomiarowych, wprowadza na rynek oprogramowanie Inspection Plus z modułem SupaTouch, który zaprezentuje na Targach EMO 2015 w Mediolanie (Włochy, 5–10 października). Ten rozbudowany pakiet oprogramowania automatycznie usprawnia procesy pomiarowe na obrabiarkach w celu zminimalizowania czasu cyklu i zmaksymalizowania wydajności.

 • Nowy system do prostego ustawiania narzędzi na centrach obróbkowych CNC

  Primo LTS Renishaw, globalna firma o profilu technicznym, wprowadziła na rynek system Primo™ LTS (system do ustawiania długości narzędzi). Primo LTS to system do ustawiania narzędzi w pojedynczej osi, który umożliwia ustawienie długości narzędzia, sprawdzenie jego uszkodzenia, a także skompensowanie rozszerzalności cieplnej w centrum obróbkowym CNC.

Wszystkie artykuły