Omiń nawigację

Wiadomości z Renishaw

Najnowsze wiadomości o firmie Renishaw i jej produktach

 • Produkcja innowacyjnych narzędzi skrawających przy użyciu technologii drukowania 3D przy użyciu metalu w KOMET® GROUP

  Multiple AM cutter parts produced on a single build plate. Credit: KOMET GROUP KOMET® GROUP wykorzystuje technologię wytwarzania przyrostowego firmy Renishaw przy użyciu metali do produkcji nowych serii innowacyjnych narzędzi skrawających.

 • APCA-45

  APC Sonda APCA-45 jest przeznaczona do pracy w najtrudniejszych warunkach obróbki, jakie występują w tokarkach i wielozadaniowych centrach obróbkowych. Jest to wytrzymałe, niezawodne i zautomatyzowane rozwiązanie do ustawiania szerokiej gamy narzędzi, takich jak noże tokarskie, frezy do rowkowania, gwintowania i narzędzia do wytaczania.

 • Machtool 2019

  MachTool 2019 Machtool 2019 Exhibition

 • Nowa, innowacyjna skala do przetworników położenia otwiera nowe możliwości

  RKLC close-up Firma Renishaw, światowy lider w dziedzinie technik pomiarowych, przedstawia nowy liniał do przetworników położenia wzorcowany względem podłoża, który dostosowuje się do właściwości termicznych podłoża. Liniał RKLC to wytrzymała taśma ze stali nierdzewnej o szerokości 6 mm i grubości zaledwie 0,15 mm. Liniał jest zgodny z rodzinami przyrostowych przetworników położenia VIONiC™, TONiC™ i QUANTiC™ firmy Renishaw.

 • Nowy system laserowy firmy Renishaw do kalibracji obrabiarek

  Squareness measurement using XK10 on a machine tool Nowy system laserowy XK10 firmy Renishaw jest przeznaczony do użytku podczas budowy i ustawiania geometrii obrabiarek przez co eliminuje konieczność stosowania wzorców. Można go stosować bezpośrednio na prowadnicach w celu pomiaru prostoliniowości, prostopadłości, płaskości i równoległości, jak również do oceny orientacji wrzeciona i współosiowości maszyn obrotowych. Te współczynniki można mierzyć i ustawiać przy użyciu systemu XK10 podczas budowy obrabiarki, posługując się odczytami systemu na

Wiadomości według kategorii