Omiń nawigację

Misja firmy

Naszym celem jest projektowanie, opracowywanie i dostarczanie rozwiązań i systemów o niezrównanej precyzji, niezawodności i wydajności do zastosowań metrologicznych o wysokiej dokładności i systemów opieki zdrowotnej.

Realizując nasz cel, możemy nadal być światowym liderem w dziedzinie technologii precyzyjnych: innowatorem, zaufanym partnerem, inspirującym pracodawcą i odpowiedzialnym przedsiębiorstwem.

Poświeciliśmy prawie 50 lat na wprowadzanie zmian inżynieryjnych. Nasze unikatowe połączenie pionierskiej nauki i innowacji produkcyjnych pomaga klientom przekraczać granice tego, co jest możliwe. Nasza przełomowa technologia zmienia oblicze różnych gałęzi przemysłu — od branży rolniczej, elektronicznej, a nawet opieki zdrowotnej. Z naszych systemów i urządzeń korzystają miliardy ludzi na całym świecie.

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby rozwiązywać złożone wyzwania oraz ulepszać produkty i procesy. Nasze przełomowe myślenie i doskonałość produkcyjna pomagają klientom zwiększać innowacyjność, poprawiać jakość, rozszerzać produkowany asortyment i zwiększać wydajność.

Wspieramy to długoterminowymi inwestycjami w ludzi, innowacje i infrastrukturę. W ten sposób zyskujemy potężną synergię technologii pomiarowych i technik produkcji, które przyspieszają rozwój różnych produktów i rozwiązują palące problemy w realnym świecie.

Rozwijamy się dzięki naszemu zespołowi ponad 4400 osób. Do każdego aspektu swojej pracy wnoszą świeże myślenie, nieustępliwy rygor i obsesję na punkcie jakości. Ich pragnienie innowacji i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie jest paliwem determinacji i energii, które sprawiają, że codziennie idziemy do przodu.