Omiń nawigację

Misja firmy

Naszym zamiarem jest wprowadzanie zaawansowanej technologii poprzez zachęcanie do stosowania innowacyjnych rozwiązań w celu sprostania potrzebom naszych klientów.

Renishaw będzie projektować, wytwarzać i dostarczać systemy pomiarowe o najwyższej jakości i niezawodności, aby zapewnić klientom na całym świecie możliwość wykonywania pomiarów wielkości geometrycznych zgodnie ze standardami odniesionymi do wzorców.

Proponowane przez nas produkty będą zapewniać poprawę jakości i produktywności, a my będziemy dążyć do uzyskania pełnego zadowolenia klientów poprzez utrzymywanie jakości obsługi klientów na najwyższym poziomie. Naszym zamiarem jest wprowadzanie zaawansowanej technologii poprzez zachęcanie do stosowania innowacyjnych rozwiązań w celu sprostania potrzebom naszych klientów. Jesteśmy nastawieni na ustawiczne rozwijanie się poprzez ciągłe inwestowanie w rozwój produktów i metody wytwarzania.

Firma Renishaw chce być uznawana za lidera i współtwórcę w dziedzinie swojej działalności i. Chcemy osiągać nasze cele metodami opiekuńczymi, otwartymi i uczciwymi. Renishaw jest firmą świadomą i odpowiedzialną pod względem ochrony środowiska. Staramy się, aby wszelkie aspekty naszej działalności miały jak najmniej szkodliwy wpływ na środowisko.