Omiń nawigację

Kariera

Nasi ludzie i produkty zmieniają otaczający nas świat.

Pracujemy nad wymagającymi i złożonymi problemami technicznymi i naukowymi w różnych dziedzinach, od silników odrzutowych i turbin wiatrowych do chirurgii szczękowej i mózgu.

Service Engineer Machine Tool Probes & Software

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko inżyniera serwisu. Będziesz współpracował z działem technicznym aby rozwijać nowe aplikacje i ulepszać istniejące, które będą służyć naszym klientom. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, nie wahaj się aplikować na tę ofertę pracy, klikając poniższy link:

Service Engineer Machine Tool Probes & Software (Workday)

Wyróżnij się

Pracując w Renishaw masz możliwość wyróżnienia się w międzynarodowej firmie, która wspiera innowacje i rozwój osobisty. Rozpocznij tutaj swe poszukiwania.

Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości pracy w firmie Renishaw, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: hr.emea@renishaw.com

W Renishaw stawiamy na kulturę różnorodności, aby przyciągać najlepszych ludzi, być częścią najlepszych środowisk i dostosowywać się do naszych zróżnicowanych klientów. Zapewniamy równe traktowanie przy zatrudnianiu wszystkich wykwalifikowanych kandydatów bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, doświadczenie, pochodzenie, wiek, perspektywy i zdolności. Renishaw jest pracodawcą równych szans i zobowiązuje się do zapewnienia wszelkich racjonalnych usprawnień dla kandydatów z niepełnosprawnościami.