Omiń nawigację

Sonda wizyjna RVP REVO-2

Zwiększona przepustowość i wysokowydajny, 5-osiowy pomiar w bezdotykowych zastosowaniach pomiarowych.

Pomiar bezdotykowy

Sonda RVP z modułem VM10

W niektórych zastosowaniach pomiar bezdotykowy wykazuje pewne zalety w porównaniu z tradycyjnymi technikami dotykowymi. Przedmioty z cienkiej blachy lub zawierające duża liczbę otworów — często o średnicy 0,5 mm — nie nadają się do badania metodami dotykowymi.

Sonda REVO-2 RVP — poza istniejącymi pomiarami elektrostykowymi, szybkim skanowaniem dotykowym i pomiarem wykończenia powierzchni — umożliwia wykonywanie pomiarów bezdotykowych. W ten sposób można uzyskać wyjątkową przepustowość i wydajność maszyny współrzędnościowej poprzez zastosowanie ruchu 5-osiowego oraz nieograniczonym możliwościom pozycjonowania głowicy REVO-2.

RVP — bezdotykowa sonda wizyjna do systemu REVO-2

Moduły RVP VM10 i VM11

RVP to sonda, w której zastosowano przetwornik obrazu CMOS o rozdzielczości 1,3 megapikseli z globalną przysłoną oraz cyfrowy procesor sygnałowy. Czujnik CMOS przechwytuje dużą ilość światła nawet przy krótkim czasie ekspozycji, co umożliwia szybkie zbieranie danych obrazu i jego szybsze przetwarzanie.


System RVP składa się z dwóch modułów wizyjnych, które umożliwiają wykonywanie pomiarów w różnych zastosowaniach. Można dobrać najodpowiedniejsze narzędzie do mierzonych elementów.

System RVP w akcji

Informacje o produkcie

Przedłużona gwarancja

W ciągu 3 pierwszych miesięcy użytkowania dostępna jest 3-letnia gwarancja dla nowej maszyny współrzędnościowej. Skontaktuj się ze swoim dostawcą.